Sayfalar

7 Mayıs 2011 Cumartesi

İlk 23 Nisan gösterisi

23 Nisan'dan sonraki hafta 30 Nisan Cumartesi günü, Ceren ilk kez sahne tozu yuttu :)

Yılsonu gösterisi tadında bir 23 Nisan gösterisi hazırlamışlardı tüm okul ve tüm yaş grupları ile.
Biz büyükler çok heyecanlıydık.Anne baba, büyükanneler ve dedeleri olarak seyirciler arasında yerimizi aldık ve heyecanla bekledik.

İlk olarak büyük yaş gruplarının korosu vardı ve kendi çocuğumu izler gibiydim, gözyaşlarımı tutamadım...Sonrasında bizimkilerin ilk gösterisi defile idi.Çocuklar, sahneye tek tek çıkarak doğal malzemelerle okulda süslenen kıyafetlerini sundular.


Biri kırmızı diğeri pembe tokaları, biri kırmızı diğeri beyaz çorap tercihi kendisine aitti.Değiştirmeme konusunda diretmesi sonucu ve öğretmeninin de "bugün onların günü, o nasıl istiyorsa öyle yapalım" demesi sonrası sahneye öyle çıktı:) Ceren sahnede çok rahattı, mutluydu, keyifliydi. Ben ondan çok daha heyecanlıydım :)

Sonrasında büyüklerin dans gösterileri ve yine bizimkilerin dans gösterisi vardı.Bu kez samba yaptılar :) Videoda arka tarafta sağdaki bizim kız.  
Eşimle bir yandan video, bir yandan fotoğraf çekip bir yandan da izlemeye çalışınca çekimimiz pek başarılı olamasa da tarihe bu anı ve anıyı da not düşmüş olduk.


 Gösteri sonrası ana-kız :)

Şunu anladım ki onun adına gereksiz yere stres olmuşum.O hep severek ve eğlenerek hazırlanmış..Onu kendim gibi sahne ve kalabalık fobili zannetmişim...

3 yorum:

 1. MASLALLAH ANNESI BENDE ILK BU SENE YASADIM BU HEYECANI..BILIRIM:)
  IZLEMEYE ALDIM SEVGILER:)

  YanıtlaSil
 2. Zeynep, hoşgeldin.Ne heyecan ama di mi! bloğuna baktım gözüm döndü, tokken bakmaya karar verdim:))

  YanıtlaSil
 3. canımm tesekkur ederım:)sevgıler..

  YanıtlaSil