Sayfalar

12 Aralık 2009 Cumartesi

Oyun grubu etkinliklerimiz

1-Kitapçı keşfi: İyi Cüceler Birkaç hafta önce İyi Cüceler'i keşfetmiştik Emincan'la.Hem kitaplara baktık hem de keyifle oyun oynadık.


Ceren: Ben ayap kıjı oldum anne bakk!
Anne: Efendim kızım?ne dedin anlamadım?
Ceren: Bakk camdan bakıyoyumm ayap kıjıyım ben.
Anne: !?! :))


2-Kukla Tiyatrosu: İki İnatçı Keçi

Bugün de ne zamandır görüşemediğimiz Berk ile yeniden görüşme fırsatı bulduk Evrim Teyze sayesinde:) Özlemiştikk, iyi oldu yeniden görüşmek.
 Benim ikinci tiyatro deneyimimdi bugünkü kukla tiyatrosu.
İlki de
buradaydı:)
Bu sefer hiç korkmadım, karanlıktan, seslerden rahatsız olmadım.
Evrim Teyze biletlerimizi en önden aldığı için dikkatimiz dağılmadan rahatça izledik oyunu. Şarkılara el çırparak eşlik ettim, izlerken bir yandan kuruyemiş yiyip bir yandan da anneme sürekli sorular sordum. Arkadan ağlayan birkaç kişinin sesini duyunca "küçük bebekley ağlıyo di mi anne?" demeyi de ihmal etmedim:))


Sonra da inatçı keçiyi sevdim diğer çocuklarla beraber:))

Bugünden bir not daha: Nuran Teyzemin fikri ile, Emincan ve ben bugün oyuncak değişimi yaptık. Ben ona yapbozlarımdan verdim, o da bana mıknatıslı giysi oyununu verdi.Bir sonraki görüşmemize kadar birbirimizin oyuncaklarıyla oynayacağız.

3 yorum:

 1. Bizim san-at turlarimiz da bu hafta itibariyle baslayacak yeniden. Artik virus korkumuz kalmadi ne de olsa. Alpi delirirdi herhalde sevincten tiyatroda keci sevse:)

  YanıtlaSil
 2. süper ya.çok sevimli görünüyo hem arap kızıyken hemde tiyatro koltuğunda uslu uslu otururken:)))  ps:bu kadar virüs korkusu varken gösterdiğiniz cesarette alkışa değer.biz hala çok cesaret gösteremiyoruz:(((

  YanıtlaSil
 3. *Elif, geçmiş olsun.Sanırım atlattıktan sonra herşey daha rahat:)

  *Ruk Teyzesi, teşekkür ederiz.Virüsten kork kork nereye kadar dedik, dayanamadık:)

  YanıtlaSil